O mnie

Moje zdjęcie
Świdnica, Dolnoślaskie, Poland
Jestem wesołą i szczęśliwą kobietą, i mamą Mam pasję i serce:) uwielbiam anioły i dzięki ich pomocy tworzę wciąż...Coś Ci się podoba napisz GG10466347 tu4basia@gmail.com

czwartek, 19 listopada 2015

powrót do przeszłości...1

Witam ponownie na moim blogu :) moje kochane mordeczki

Zaniedbałam swój blog jak wyrodna matka co w głowie karierę miała. Historia mojego tworzenia rozkręcała się powoli ale moi drodzy nikt nie urodził się MISTRZEM.
Zawsze chciałam robić dobre rzeczy i być kojarzonym z kimś bardzo optymistycznym. Udawało mi się to, bo uśmiech na buzi zawsze był i żarty och ...jak ja to uwielbiam .
Razem z Agnieszka / FILC Mama /poświeciłam rok na rękodzieło . Szyłam jeździłam z nią na różne jarmarki i targi . Było to cudowny czas :) poznawaliśmy nowych i ciekawych ludzi z pasją ale tez potrzeby i oczekiwania kupujących . Potrafiłyśmy tyle kilometrów przejechać . Wspólnych ogrom przygód  i wciąż powtarzający się zwrot ze podobne jesteśmy jak siostry. Tak może przez ta intensywna wędrówkę bo pracując zawodowo /po nocach szyłam /chciałam być gotowa by dalej gdzieś pojechać z Agnieszką . Przez to zaniedbałam bloga i dawne przyjaźnie stałam się kobietą z pasją . By po roku tak intensywnej pracy co miała wypracować moją markę ....dostrzegłam ze czegoś mi brakuje ale przecież na wszystko pracuje się powoli.   Nie osiągnęłam  sukcesów dużych bo przecież nie robię tego by utrzymać rodzinę. A jednak ....nie miałam potrzeby by robić więcej szukałam czegoś innego.  W życiu czas leci szybko dzieci rosną a mi wciąż przychodziły kolejne osoby i inspirowały by coś nowego spróbować. Zaczęło interesować mnie krawiectwo postanowiłam się szkolić. Zresztą jestem Kreatywna Iskierka sama nazwa wskazuje niespokojna i wciąż pomysłowa. Tak dziś zaglądam na bloga i moi drodzy jestem inna kobietą, no tak starsza i doświadczona.
A teraz by nawiązać do tytułu tego posta .....POWROTY są potrzebne by rozumieć ze warto przypomnieć o sobie. Czas najwyższy sięgnąć po pióro lub pędzel. W mojej pracowni zrobiło się dużo miejsca bo to co do tej pory robiłam poszło do nowych ludzi. Przewietrzyłam i wpuściłam kilka pomysłów i chyba eksperymentować będę. :D

teraz jest koniec listopada i wszyscy myślimy o świętach a ja NIE , uśmiechnięta czekam na" jutro" . A mówią ze kolejny będzie piękniejszy niż "wczoraj" 
Zdziwieni jesteście moim podsumowaniem ,mam w życiu czas który przyniesie zmiany i przygotowuje się najważniejsze ze chce być SOBĄ. Czy będę artystką czy krawcową a może coś innego mnie zafascynuje ....moja osoba niech zawsze się kojarzy z pozytywnie zakręconą kobietą.

Spokojnej nocy :)

2 komentarze:

  1. Pięknie i mądrze napisane,po prostu to co czujesz :)JOLANTA

    OdpowiedzUsuń
  2. Pozdrawiam serdecznie dziękuję za to ze JESTEŚ tutaj :)

    OdpowiedzUsuń