O mnie

Moje zdjęcie
Świdnica, Dolnoślaskie, Poland
Jestem wesołą i szczęśliwą kobietą, i mamą Mam pasję i serce:) uwielbiam anioły i dzięki ich pomocy tworzę wciąż...Coś Ci się podoba napisz GG10466347 tu4basia@gmail.com

niedziela, 15 września 2013

...a teraz przypomnijmy ...o wystawie :)

ZJAZD Świdniczan , 1-05.08.2013r. niby środek wakacji ale w naszym mieście coś się dzieje.Zorganizowanie takiej imprezy ma na celu skupienie jak największej liczby byłych, obecnych mieszkańców Świdnicy Przypomnieć najważniejsze zabytki i  odświeżyć przyjaźnie..i co za tym idzie uatrakcyjnić naszą Świdnicę. Miasto w wielu restauracjach miało menu każdego kraju, degustacje, występy, muzyka ...

A ja razem z Stowarzyszeniem KANON, mieliśmy okazję zrobić wystawę w rynku. Kiedyś w tym miejscu był sklep z kryształami, jednak zanikło to ...i po czasie ...zamknięte...zachęca do refleksji że czas zmienia wkoło nas bardzo dużo. Nie dostrzegamy tego mimo, że  tu mieszkamy...powstaje tylko dużo banków, aptek....a ci co wyjechali stad dostrzegają zmiany. Pozytywne są chwalone ale negatywne najwięcej są wspominane. Tak zawsze było a ja wiem ze powinniśmy starać się ...ale nie każdemu to wychodzi.
Wracając do mojej opowieści potwierdzam ze stowarzyszenie Kanon w Świdnicy istnieje od dawna ale jakoś ciężko udaje nam się pokazać tyle prac jak teraz nam się udało. Posprzątaliśmy sklep i każdy ile miał przyniósł swoje prace. Było cudownie kolorowo, tematykę mieliśmy rożną, zainteresowanie spore. Cieszyło każdego ...wszak to przecież okazja by nas mieszkańcy oglądali. Tak przez 4 dni ...rynek Świdnicki tętnił życiem, a mało tylko było czasu by wszystko obejść, skosztować i kupić.

Moja koleżanka CHENIA  już pisała w swoim blogu na ten temat ..nawet jeśli po linku wejdziecie to informuje ze wyglądam jak wyglądam i ...zawsze czuje skrępowanie gdy robią mi zdjęcia. Moja jednak koleżanka jako fotograf była extra. Dziękuję :)

http://uroczydetal.blogspot.com/2013/08/wystawa.html


a to są prace moich koleżanek i kolegów z KANONU popatrzcie ....


największa radością było jak ktoś kupił ...daje to ogromne uczucie szczęścia które razem z moją pracą idzie  do klienta . Życzę sobie i Wam takich sukcesów.
Świdnica za rok będzie organizować zjazd tym razem koniec sierpnia 2014 za rok może coś nowego stworzę :)

1 komentarz:

  1. Wystawa była piękna, uwielbiam takie imprezy, pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń